Обавештење за чланове Друштва директора школа Србије (ДДШС)

Пета регионална конференција удружења директора школа и вртића југоисточне Европе одржaће се од 28. до 30. октобра 2019. У Скопљу, у хотелу „Континентал“.

Од организатора конференције добили смо следеће информације:

1. Ноћења са доручком у једнокреветној соби кошта 110 еура по особи за 2 дана,
  2. Ноћења са доручком у двокреветној соби кошта 70 еура по особи за 2 дана,
  3. Организатор је обезбедио ручак и вечеру 28. и 29. октобра.
  4. Котизација за конференцију износи 53 еура.
  5. Цена превоза је самостални трошак учесника.

Пријава се врши преко агенције „Rubicon travel” на следећи начин:

1. На маил: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. проследите захтев за фактуру. Ваш маил је потребно да садржи следеће информације:

а) Подаци о школи потребни за издавање фактуре (назив, адреса,ПИБ,...)

б) Избор да ли плаћате једнокреветну или двокреветну собу,

в) У случају да желите двокреветну собу наведите име и презиме особе са којом ћете бити у соби.

г) Наведите да ли желите да путујете самостално или организовано аутобусом. Ово је опционо,

уколико буде довољно пријављених, поласци ће бити из Београда и Ниша.

1. Након исправно достављеног захтева, агенција ће Вам послати фактуру у динарској противвредности по горе наведеним ценама.
  2. Вредност фактуре ће бити незнатно увећана за трошкове преноса новца и трошкове услуге агенције.
  3. Цена ће бити увећана за трошкове организованог превоза, уколико буде довољно пријављених.
  4. Рок за уплату је до 23. септембра 2019. године.

НАПОМЕНА:

За све додатне информације, контактирати агенцију „Rubicon travel” на број 011-39-81-411 или маил-ом: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Уз ово обавештење достављамо Вам радну верзију Програма V регионалне конфереције-Скопље 2019., а која је усаглашена на припремном састанку у Скопљу 3. маја 2019.

Молим чланове УО, да свим својим члановима, свако у свом региону, доставе ову информацију. Такође, наглашавам важност поштовања начина и рокова за пријављивање и регулисање трошкова учешћа на конференцији.

У Чачку, 11. јул 2019.                                                Председник УО ДДШС

Иван Ружичић, директор Гиманзије у Чачку