Обавештење о припреми стручног скупа

Обавештење за чланове „Друштва директора школа Србије“

Поштоване колегинице и колеге,

Акциони план рада „ДДШС“ за 2016. предвиђа да УО организује на пролеће 2016.  традиционални стручни скуп за своје чланове и све заинтересоване  директоре вртића, основних и средњих школа. Током децембра 2015. УО је обавио све активности  у вези одређивања теме, места и времена  одржавања скупа и донео одлуку да се 5. стручни скуп одржи од 21. до 23. априла 2016. године у хотелу „Оморика“ на Тари са темом „Директор - основ успешног  образовно-васпитног система.“ Комплетам програм стручног скупа биће урађен  до 1.2.2016. и предвиђено је да позиве за овај стручни скуп  добијете до  17.2.2016. а пријављивање учесника и све потребне  уплате  да се обаве од 1.3.  до 31.3.2016. преко  агенције „Globus Travel“ ИЗ Београда ( тел. 011/2688-262 и 011/2682-818).

Предвиђено је  да скуп траје 3 дана  и да 2  пуна пансиона у хотелу „Оморика“, са свечаном вечером, са пићем и коришћењем хотелских капацитета ( базен, фитнес, куглана, стони тенис) кошта 9.250,00 динара. Котизација за овај стручни скуп биће 3500,00 динара и она обухвата трошкове радног материјала за све учеснике  који ће добити пре регистрације у хотелу, трошкове музике на свечаној вечери, трошкове излета другог дана скупа на релацији Тара-манастир Добрун, Вишеград (Андрић-град), са ручком у Вишеграду и два пића за време ручка, као и две кафе-паузе за време скупа, трошкове предавача на скупу, употребу сала и технике потребне за одржавање скупа.

Трошкови смештаја и котизација  ће се уплаћивати  на рачун  агенције“ Globus Travel“ и за све у вези тога обраћате се агенцији у периоду од 1. до 31.3.2016.године, а ко хоће може и раније.

Овим путем вас обавештавамо  и позивамо да у својим активностима за 2016. годину планирате и учешће на овом скупу, јер ће то сигурно бити  добра прилика  за унапређење  вашег рада  и добра прилика за размену искустава директора вртића, основних и средњих школа у Србији, али и за унапређење  рада „Друштва директора школа Србије“.

У Београду, 15.јануар 2016.

Управни одбор „ДДШС“