Позив за стручни скуп 21.3.2014.

У складу са чланом 6.Статута „Друштва директора школа Србије“  у петак, 21. марта 2014. године са почетком у 1200 часова у амфитеатру Универзитета „Сингидунум“  у Београду, улица Кумодрашка  261(нова локација Универзитета „Сингидунум“  у насељу Војвода Степа) организује

СТРУЧНИ СКУП

са темом“Примена Закона о јавним набавкама у школама и информације о досадашњим активностима  на изради садржаја програма обуке  и испита за лиценцу за директоре образовно-васпитних установа"

Овај  стручни скуп организује УО“Друштва директора школа Србије“и предвиђен је Акционим планом  рада за 2014. годину. На скуп су позвани  сви чланови  „ДДШС“ а скупу могу присуствовати  и директори и помоћници директора који нису чланови, а желе да се упознају  са радом Друштва.

ПРОГРАМ РАДА СКУПА

1200-1220        Отварање скупа

-Обраћање председника Скупштине „ДДШС“
                                 -Обраћање домаћина скупа-Универзитет „Сингидунум“