Поштоване колеге, чланови УГ "ДДШС"

Користим прилику да вас обавестим да је у току припрема II редовне Скупштине УГ"ДДШС". О месту и времену одржавања и дневном реду бићете обавештени до 18.11.2011. године, а и лично ћете добити позив за учешће на Скупштини.

Молимо чланове који нису уплатили чланарину за 2010. и 2011. да је уплате на наведени рачун.

Према одлуци УО Друштва, чланарина за школе које имају само једног члана је 2000,00 дин. на годишњем нивоу, а за школе које имају више од једног члана је 3000,00 дин. годишње. Уплата се врши на име школе која има чланове у Друштву на текући рачун код Чачанске банке бр. 155-16747-15.

Чланарина се уплаћује за чланове из одређене образовне установе, а приступање Друштву је искључиво појединачно на основу потписа и података са приступнице.