Председник Скупштине

Ја сам Дејан Недић и од 19.11.2010.г. председник сам Скупштине Друштва директора основних и средњих школа Србије. Уједно сам и члан Управног одбора нашег Друштва.

Директор сам Друге економске школе из Београда и овог месеца ми је започео други мандат.

Рођен сам 24. јуна 1965.г. у Београду, где сам  завршио Основну школу „Веселин Маслеша“, матурирао у мојој Другој економској школи и завршио Економски факултет. Након дипломирања сам се запослио у Другој економској школи као професор економске групе предмета, а специјализовао сам се за предмет статистика.

Од 1993.  до 2007.г. сам био у настави на поменутом предмету, када сам постао директор Друге економске школе.

Био сам интернационални фудбалски судија 7 година, а 11 година сам судио Премијер лигу наше земље. Тренутно сам инструктор фудбалског суђења прве категорије.

Бавим се музиком и композитор сам, али сам најпре просветни радник, професор и родитељ.