Позив за Оснивачку Скупштину

Поштоване колеге, директори школа и установа,

Састанак Актива директора основних и средњих школа Моравичког округа, одржаће се у петак 28. августа са почетком у 10 часова у простроијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Чачак у Чачку.

Дневни ред састанка:

1.   Формирање „Друштва директора школа Србије“

2.    Припремљеност школа за почетак рада (понети у писаној форми коначан број ученика првог и петог разреда у основним школама и коначан број ученика првог разреда у средњим школама; коначан број одељења; потребе и вишак кадрова)

3.   Разно (понети писано образложење за број одељења у којима нема довољан број ученика по новом Правилнику; материјал везан за уџбенике за први разред основне школе – уговори, пријемнице...)

Састанку Актива директора основних и средњих школа Моравичког округа ће присуствовати Начелник Школске управе Чачак, Данило Беодрански.

С поштовањем,

Председник актива директора