На основу члана 16. став 3. и на основу члана 6. Статута  „Друштва директора школа Србије“ сазивам:

IV РЕДОВНУ СКУПШТИНУ “ДДШС“
као и
СТРУЧНИ СКУП
са темом „Положај и улога директора школа у образовно-васпитном систему“

у петак, 20. марта 2015. године са почетком у 1200 часова, у амфитеатру Универзитета „Сингидунум“у Београду, улица Кумодрашка 261 (нова локација Универзитета „Сингидунум“ . у насељу Војвода Степа).

Ову Скупштину и стручни скуп  организује УО“ДДШС“ и предвиђени су  Акционим планом рада за 2015. годину. На Скупштину су позвани  сви чланови „ДДШС“, а  стручном скупу могу присуствовати и директори школа који нису чланови, а желе да се упознају са радом Друштва.

ПРОГРАМ РАДА СКУПШТИНЕ

1200-1300      1. Отварање и обраћање  председника Скупштине „ДДШС“ , као и домаћина
скупа, Ректора Универзитета „Сингидунум“;

2. Извештај о раду  Управног одбора  између треће и четврте Скупштине;

3. Извештај Надзорног одбора  о финансијском пословању  за период од 1.1.2014.                              до 31.12.2014.
                          4. Избор 2 члана УО из Војводине;
   1300-1320           Пауза

1330-1500                                           СТРУЧНИ СКУП

Отварање скупа;

“ Положај и улога  директора школа у образовно-васпитном систему“

- Уводно излагање: Др Срђан Вербић, Министар просвете, науке и  технолошког развоја

-         Дискусија на тему скупа и предлози;

-         Закључци и затварање скупа.

У Чачку, 11.март 2015.                                              Председник Скупштине“ДДШС“

Дејан Недић, дипл. економиста, с. р.