ПРИСТУПНИЦА

ЗА ЧЛАНСТВО У

У.Г.“ДРУШТВО ДИРЕКТОРА ШКОЛА СРБИЈЕ“

1.                                                                       ,

(ИМЕ И ПРЕЗИМЕ)                                                       (ДАТУМ  РОЂЕЊА)

2.

(УСТАНОВА)

(,ДУЖНОСТ КОЈУ ОБАВЉА, ЗАНИМАЊЕ)

3.

(АДРЕСА УСТАНОВЕ, ТЕЛ. НА ПОСЛУ И МОБИЛНИ, ФАКС…)

4.E-MAIL.

5. У                                        ,                                ,

(ДАТУМ)                              (СВОЈЕРУЧНИ ПОТПИС)

Према одлуци У.О. Друштва, чланарина за школе које имају само једног члана је 2000,00 дин. на годишњем нивоу, а за школе које имају више од једног члана је 3000,00 дин. годишње. Уплата се врши на име школе која има чланове у Друштву на текући рачун код Чачанске банке бр. 155-16747-15.

Чланарина уплаћена до 31.12.2009. рачуна се као чланарина за 2010.

Чланарина се уплаћује за чланове из одређене образовне установе, а приступање Друштву је искључиво појединачно на основу потписа и података са ове приступнице.

Молимо вас да потписане приступнице пошаљете Ирени Брајевић на факс 011/285-11-86 и Дејану Недићу на број факса 011/644-85-41.

У Чачку, децембар 2009.                                                      У.О. ДДШС