ПРЕДСТАВЉАЊЕ И ПРЕЗЕНТАЦИЈА ДРУШТВА ДИРЕКТОРА ШКОЛА СРБИЈЕ

Панчево, 17.09.2020.

1

У четвртак, 17.09.2020. године, у Панчеву, у Економско-трговинској школи „Паја Маргановић“, одржан је састанак на коме је представљен и презентован рад ДДШС директорима основних, средљих и уметничких школа тог града.

Директор школе домаћина Небојша Поповски, представио је госте састанка, председника Скупштине ДДШС, Дејана Недића, чланове УО ДДШС Бранку Иковић Петронић и Милоша Бјелановића и члана скупштине Милибора Саковића.

Након представљања и упознавања са присутнима чланови ДДШС су у кратким излагањима представили рад друштва, досадшње успехе, начин рада и комуникацију, будуће циљеве и намере. Такође, позвали су присутне да се својим радом и идејама придруже и активно укључе у рад друштва.

Након тога, представници друштва су одговарали на постављена питања присутних.

Овом приликом се захваљујемо свим директорима који су својим присуством дали допринос састанкуи а посебна захвалност директору школе домаћина на изврсном гостопримству и савршеној организацији.

У Београдu, 17.09.2020.

УО  ДДШС - Регион Београд

У наставку су фотографије са скупа:

2
3