ПРИСТУПНИЦА

ЗА ЧЛАНСТВО У

У.Г.“ДРУШТВО ДИРЕКТОРА ШКОЛА СРБИЈЕ“

________________________________________________,

(ИМЕ И ПРЕЗИМЕ)                               (ДАТУМ РОЂЕЊА)

________________________________________________________________________________

(УСТАНОВА)

(,ДУЖНОСТ КОЈУ ОБАВЉА, ЗАНИМАЊЕ)

(АДРЕСА УСТАНОВЕ, ТЕЛ. НА ПОСЛУ И МОБИЛНИ, ФАКС…)

4.E-MAIL.

У ,                                ,                                                           _______________________________________

(ДАТУМ)                               (СВОЈЕРУЧНИ ПОТПИС)

На основу Одлуке VII редовне Скупштине Друштва а у складу са чланом 14. Статута „ДДШС“, чланарина за предшколске установе, школе и друге установе које се баве образовањем од 1.1.2020. плаћа се у износу од 0,3% нето месечно од плате члана „ДДШС“. Уплата се врши на текући рачун код Halk банке бр. 155-16747-15,   шифра обуставе у Управи за трезор је 085301.

Приступање Друштву је искључиво појединачно на основу потписа и података са ове приступнице.

У Чачку, jануар 2020.                                                     У.О. ДДШС