Приступница

ПРИСТУПНИЦА

ЗА ЧЛАНСТВО У

У.Г.“ДРУШТВО ДИРЕКТОРА ШКОЛА СРБИЈЕ“

1.                                                                       ,

(ИМЕ И ПРЕЗИМЕ)                                                       (ДАТУМ  РОЂЕЊА)

2.

(УСТАНОВА)

(,ДУЖНОСТ КОЈУ ОБАВЉА, ЗАНИМАЊЕ)

3.

(АДРЕСА УСТАНОВЕ, ТЕЛ. НА ПОСЛУ И МОБИЛНИ, ФАКС…)

4.E-MAIL.

5. У                                        ,                                ,

(ДАТУМ)                              (СВОЈЕРУЧНИ ПОТПИС)

Према одлуци У.О. Друштва, чланарина за предшколске установе, школе и друге установе које се баве образовањем, је 2000,00 дин. на годишњем нивоу. Уплата се врши на име установе која има члана у Друштву на текући рачун код  Halk банке бр. 155-16747-15.

На основу  Одлуке  Друге редовне Скуопштине Друштва, може се вршити и уплата чланарине 0,5% од нето зараде.

Чланарина се уплаћује за члана из одређене образовне установе, а приступање Друштву је искључиво појединачно на основу потписа и података са ове приступнице.

Молимо вас да потписане приступнице пошаљете на факс 032/222-397 и 032/222-345.

У Чачку, април 2016.                                                      У.О. ДДШС